ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
sennik Poród
1
5
143
Według sennika poród to bardzo często zapowiedź oczyszczenia duchowego, jak również uwolnienia się od wielu spraw, które od dawna nie dawały ci spokoju.
 
Jeżeli śni ci się, że uczestniczysz w szczęśliwym porodzie to jest to zapowiedź wielu radości i szczęścia jakie zapanuje teraz w twoim życiu.
 
Sen, gdzie podczas porodu rodzi się chłopiec to zapowiedź sporego szczęścia w interesach i dobrej passy w biznesie. Należy to teraz wykorzystać.
 
Jeżeli śnią ci się narodziny dziewczynki to jest to z kolei ostrzeżenie przed bardzo bolesnym doświadczeniem, na które musisz się teraz przygotować.
 
Sen, w którym widzisz czyjś poród oznacza, że uda ci się zdobyć majątek jednak zrobisz to w bardzo nieuczciwy sposób.
 
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest uczestnictwo w nieszczęśliwym porodzie to sen taki zapowiada ci wiele smutku i bólu.
 
Samemu rodzić to zapowiedź ogromnych profitów jakie zdobędziesz. Sen taki może też wskazywać na to, że uda ci się wreszcie uwolnić od problemów i zmartwień, które towarzyszyły ci już od bardzo dawna.
 
Jeżeli samemu rodzisz bardzo boleśnie to znak, że zbliża się w twoim życiu bardzo poważna choroba.
 
Jeżeli śni ci się, że masz bardzo ciężki poród to jest to wróżba nieszczęśliwego małżeństwa. 
 
Martwy płód we śnie zwiastuje nadejście żałoby.
 
Według sennika staropolskiego sen o porodzie to zwiastun błogosławieństwa dla najbliższej rodziny.
 
Sen o porodzie dla kobiety niezamężnej to przestroga przed skandalem z jej osobą. Powinna więc uważać na to jak się teraz zachowuje.
 
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest poród zwierzęcia to jest to nawiązanie do ogromnej siły życiowej jaką posiadasz.
 
Sen, w którym przyglądasz się z daleka porodowi to znak, że wzbogacisz się kosztem innych osób.
 
Sen o narodzinach bliźniąt sugeruje, że twoje pomysły są bardzo sprzeczne ze sobą.
  • sennik poród
  • sen poród
  • znaczenie snu poród

Opisz swój sen

autor: ~Hania

Już kilka razy śniło mi się, że rodziłam niemowlę. Sen o porodzie zawsze powoduje u mnie lęk i obawy. Narodziny córeczki w śnie sprawiają, że za każdym razem jak się tylko obudzę to sprawdzam, czy moja 5-letnia córeczka śpi sobie spokojnie.

Podobne sny

1
5
189
Według sennika dziecko to bardzo bogaty symbol senny. Jeżeli śni ci się urodzenie dziecka to znak, że pojawią się teraz w twoim życiu zupełnie nowe możliwości, które zdecydowanie...
0
0
143
Jeżeli śni ci się, że właśnie przebywasz w lesie i czujesz się w nim niezwykle radośnie oznacza to, że na co dzień jesteś z życia bardzo zadowolony. Panuje teraz w twoim życiu ogromna...
1
5
16
Niewierność w relacji damsko-męskiej to nieprzyjemne zjawisko, które niestety upowszechnia się we współczesności, mimo negatywnej opinii społecznej. Niebezpieczeństwo jej wystąpienia w...