ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
sennik Przytulanie
1
4
1395
Według sennika przytulać kogoś we śnie to zapowiedź bardzo wielkiego szczęścia, jakie już niedługo zapanuje w twoim życiu. Będzie w nim trwać dobra passa, jednak sporo tutaj zależeć będzie również od ciebie. Aby osiągnąć szczęście i sukces niezbędne jest bowiem twoje aktywne działanie.
Jeżeli śni ci się, że jesteś przez kogoś przytulany oznacza, to że zupełnie niepotrzebnie obawiasz się straty kogoś bardzo bliskiego.
Jeśli we śnie przytulasz kogoś, kogo utraciłeś w realnym życiu to jest to sygnał, że bardzo tęsknisz za osobami z przeszłości.
Jeżeli w swoim śnie przytulasz zupełnie obcą osobę jest to przestroga przed nieszczerymi osobami z twojego otoczenia. Musisz na nich teraz szczególnie uważać, ponieważ najbardziej wpływowe osoby będą starały ci się bardzo zaszkodzić.
Sen, w którym widzisz przytulających się ze sobą ludzi to zapowiedź, że już wkrótce poznasz wielu nowych ludzi. Pośród nich mogą być osoby, która bardzo pomogą ci w rozwinięciu swojej kariery zawodowej.
Często sen o przytulaniu nawiązuje do twoich ogromnych potrzeb emocjonalnych jakie odczuwasz.
Jeśli śni ci się, że przytulasz ukochaną osobę oznacza to, że wreszcie spotkałeś swoją prawdziwą miłość.
Sen, w którym przytulasz swojego nieprzyjaciela sugeruje, że podświadomie tak naprawdę chcesz się z nim pogodzić, rozwiązać istniejący już od dawna konflikt.
  • przytulanie
  • przytulać kogoś
  • przytulające osoby
  • przytulać wroga
  • sennik przytulanie
  • sen przytulanie
  • znaczenie snu przytulanie

Opisz swój sen

autor: ~Pola

Jakaś uroczystość. Jest rodzina. Widzę to swoimi oczami. Siedzę w jakimś miłym miejscu z chłopakiem z tej uroczystości na dworze. Oddaje mi swoją kurtkę/bluzę, bo jest zimno. Rozmawiamy, dogadujemy się. Jemy wspólnie ciasto, które przygotował. Siedzimy gdzieś oparci o ścianę. Kładzie mi głowę na kolanach i głaszczę jego bujne włosy. Pojawiają się także pocałunki w policzek i dotyk w dłoń. Jest to tajemnica, nikt nie wie i nie chcemy, żeby się dowiedzieli.

Podobne sny

1
5
189
Według sennika dziecko to bardzo bogaty symbol senny. Jeżeli śni ci się urodzenie dziecka to znak, że pojawią się teraz w twoim życiu zupełnie nowe możliwości, które zdecydowanie...
2
5
179
Kiedy śnisz o ciemności, nie jest to zbyt dobry znak na przyszłość. Oznacza ona nieświadomość, zło, śmierć oraz niewiedzę. Tak naprawdę tylko pełna interpretacja snu pozwoli na...
0
0
247
Według sennika babcię nieżyjącą widzieć we śnie to sen, który ostrzega cię przed bardzo poważnym niebezpieczeństwem. Musisz teraz na siebie szczególnie uważać. Z kolei sen, w...