ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
0
0
171
Byk 20 kwietnia - 20 maja
 
Szczegółowa charakterystyka Byka
Znak zodiaku Byk mówi o osobach urodzonych w tym czasie, że są bardzo uparte, ale też zdecydowane. Cechy Byka wskazują na to, że jest to osoba, która wszystkie swoje plany zawsze doprowadza do samego końca. Byk jest osoba rzeczową. W uczuciach to osoba stała i zawsze oddana drugiej osobie. Byk bywa też jednak osobą dosyć powolną i apatyczną. Ich myślenie bywa często jednostronne, przez co ciężko im dostrzec pewne inne rozwiązania lub możliwości. Osoby spod znaku Byka bywają też bardzo zaborcze.

Charakter Byka
Jaki jest Byk? Opis znaku Byka wskazuje na to, że osoby spod tego sporo uwagi poświęcają wygodom i przyjemnościom zmysłowym. Byk w swoich upodobaniach i poglądach jest bardzo stały i konsekwentny. Byka bardzo trudno nakłonić do zmiany zdania, jeżeli już wyrobi sobie konkretny pogląd na dany temat. Osoby spod znaku Byka uwielbiają posiadać pewne rzeczy materialne, ale również osoby w znaczeniu partnerów i sporej liczby przyjaciół. Świadomość posiadania czegoś albo kogoś wpływa bardzo na ich poczucie bezpieczeństwa.

Mężczyzna Byk
Mężczyzna spod znaku Byka to bardzo często typ biznesmena, albo też posiadacza ziemskiego. Jest to mężczyzna, który swojej partnerce potrafi zagwarantować bezpieczeństwo. W związku jest zawsze stały i wierny, co również u niego jest priorytetem u kobiet.

Kobieta Byk
Kobieta spod znaku Byka jest bardzo zmysłowa. To często estetka, która najbardziej ceni sobie piękno i elegancję. Kobieta Byk jest niezwykle kobieca i o bardzo zaakcentowanej cielesności.

Byk jak go zdobyć?
Osoby spod znaku Byka są bardzo pewne siebie, dlatego aby zdobyć Byka należy również wykazać się taką właśnie pewnością. Aby zdobyć Byka musisz być sobą, nie możesz udawać. Byk ceni sobie osoby o klasycznej elegancji, naturalne i cieszące się życiem - własnie takie mają u niego największe szanse. Osoby spod znaku Byka nie przepadają za ludźmi nazbyt energicznymi i gadatliwymi - takie są u nich skreślane już na starcie.
  • byk
  • znak zodiaku byk
  • charakter byka
  • zdobyć byka
  • kobieta byk
  • mężczyzna byk

Opisz swój sen