ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
0
0
181
Koziorożec 22 grudnia - 19 stycznia
 
Szczegółowa charakterystyka Koziorożca
Znak zodiaku Koziorożec mówi o tych osobach, że stąpają mocno po ziemi. Cechy Koziorożca wyraźnie też wskazują, że są to osoby, które potrafią wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. To osoby bardzo dojrzałe, często nawet ponad swój wiek. Koziorożec to osoba praktyczna, wytrwała i konsekwentna w działaniu. Jest obdarzona zdrowym rozsądkiem. Koziorożec może jednak bardzo łatwo dać się ogarnąć wizji olbrzymiego sukcesu. Bywa też tak, że ich zimny rozsądek przesłania ciepłe uczucia.

Charakter Koziorożca
Jaki jest Koziorożec? Koziorożec to osoba, która zawsze stąpa solidnie po ziemi. Żyje tu i teraz, działa racjonalnie. Opis znaku Koziorożca wskazuje też na to, że zawsze nastawione są na cel. Osoby spod znaku Koziorożca maja bardzo realistyczne podejście do życia. Zawsze wiedzą co dokładnie chcą osiągnąć i do tego dążą. Działają zawsze efektywnie, ponieważ to daje im poczucie sensu życia i spełnienia. Koziorożce lubią też mocno zaznaczać swoją silną pozycję w grupach.

Mężczyzna Koziorożec
Mężczyzna spod znaku Koziorożca to zawsze profesjonalista, który nie kieruje się w ważnych sprawach uczuciami i nie poddaje się łatwo wzruszeniom. Jest to człowiek zdecydowanie godny zaufania. Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego, jednak bardzo często jest to mylne.

Kobieta Koziorożec
Kobieta spod znaku Koziorożca to bardzo często typ chłodnej profesjonalistki. To często kobieta biznesu, która w życiu nie boi się wyzwań. Jest poważna i bardzo odpowiedzialna. Zdarza się, ze bywa wręcz surowa. Doskonale radzi sobie z samodzielną realizacją rozmaitych działań.

Koziorożec jak go zdobyć?
Osoby spod znaku Koziorożca nie zakochują się łatwo, tak więc jednocześnie dosyć trudno je zdobyć. Przede wszystkim trzeba zyskać ich zaufanie. Co więcej, Koziorożec na pewno nie zwróci uwagi na osobę, która nie ma absolutnie nic do zaoferowania oprócz niewinnego flirtu. Aby zdobyć Koziorożca trzeba mu pokazać wiele solidnych powodów, dla których może ci zaufać.
  • Koziorożec
  • znak zodiaku koziorożec
  • kobieta koziorożec
  • mężczyzna koziorożec
  • charakterystyka koziorożca

Opisz swój sen