ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-22
0
0
135
Lew 23 lipca - 22 sierpnia
 
Szczegółowa charakterystyka Lwa
Znak zodiaku Lew oznacza dla osób urodzonych w tym czasie, że są bardzo optymistyczne, a w swoich działaniach zdecydowane. Cechy Lwa to ogromne zdecydowanie i wiara we własne siły. Lew uważa też, że jest osobą o doskonałych zdolnościach organizacyjnych. Często jednak Lwy mają spore skłonności do egoizmu i próżności. Osoby spod znaku Lwa bardzo łatwo uzależniają się od podziwu innych ludzi. Czasami wiele ich działań jest nieco powierzchownych i realizowanych tylko po to, aby zrobić na innych ludziach ogromne wrażenie.

Charakter Lwa
Jaki jest Lew? Opis znaku Lwa wskazuje na to, że jest to osoba obdarzona sporą radością życia, bardzo pewna siebie i dumna. Może zachowywać się w sposób bardzo ekspresyjny ale jednocześnie nieco dramatyczny. Osoby spod znaku Lwa chcą być zawsze akceptowane przez innych, lubią też bardzo zwracać na siebie uwagę. Lew zawsze mocno angażuje się we wszystko co robi. Z reguły osoby te mają dobre intencje, jednak czasami może to być inaczej odbierane przez ludzi. Lew uwielbia działać i myśleć na skalę globalną, nie zaś koncentrować się na detalach.

Mężczyzna Lew
Mężczyzna spod znaku Lwa to typ królewski. To osoba bardzo pewna siebie, która uwielbia przewodzić innym osobom i narzucać im swoje zdanie. Lew jest beztroski, uwielbia popisywać się wśród innych osób i błyszczeć w towarzystwie.

Kobieta Lew
Kobieta spod znaku Lwa to wspaniałomyślna władczyni, która uwielbia przewodzić i dominować. Bardzo często jest to typ artystki lub gwiazdy. To kobieta luksusowa, która wszędzie stara się dostrzegać to co najpiękniejsze. Cieszy się życiem, jest bardzo serdeczna, bywa też dumna.

Lew jak go zdobyć?
Lew uwielbia osoby pewne siebie i tylko takie mają szanse na to, aby Lwa zdobyć. Lew ceni sobie to, że ta druga osoba bardzo zwraca na niego uwagę, a w rozmowie uważnie słucha. Osoby spod znaku Lwa nie przepadają za ludźmi aż za bardzo skromnymi, którym brak pewności siebie, oraz które mają sporo kompleksów.
  • lew
  • znak zodiaku lew
  • charakterystyka lwa
  • cechy lwa
  • kobieta lew
  • mężczyzna lew

Opisz swój sen