ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
0
0
115
Panna 23 sierpnia - 22 września
 
Szczegółowa charakterystyka Panny
Znak zodiaku Panna charakteryzuje osoby urodzone w tym czasie jako bardzo praktyczne, krytyczne i wnikliwe. Cechy Panny wskazują na to, że jest to osoba, która w swoich działaniach ukierunkowana jest na osiągnięcie wymiernych rezultatów. Jest to też osoba niezwykle uważna. Niestety spory krytycyzm Panny może się przerodzić w zbytnią drobiazgowość, a nawet pedanterię, czy też nietolerancję. Osoba spod znaku Panny może też wręcz nadmiernie wszystko racjonalizować.

Charakter Panny
Jaka jest Panna? Osoba spod znaku Panny jest bardzo ułożona. Opis znaku Panny wskazuje na to, że taką osobę cechuje umiejętność segregowania, chętnie pomaga i służy innym ludziom. Umiejętnie oddziela rzeczy ważne od tego co nieistotne i zupełnie bezwartościowe. Osoba spod znaku Panny bardzo dba o swoje zdrowie i o stan swojego ciała. Panna nie lubi niejasnych sytuacji, ceni sobie szczerość i mówienie wprost o swoich potrzebach.

Mężczyzna Panna
Mężczyzna spod znaku Panny to typ perfekcjonisty. Jest to bardzo często człowiek wręcz pedantyczny. Reprezentuje typ naukowca-badacza albo bardzo zręcznego i precyzyjnego rzemieślnika. Mężczyzna spod znaku Panny jest uzdolniony praktycznie. To człowiek bardzo opanowany i często przewidywalny.

Kobieta Panna
Kobieta spod znaku Panny to bardzo często typ nauczycielki albo pielęgniarki. Jest to osoba bardzo pilna i odpowiedzialna. Zawsze gotowa pomagać innym osobom, godna zaufania. Kobieta Panna jest też niezwykle silna i łatwo radzi sobie samodzielnie z wieloma zadaniami, którym wiele kobiet mogłoby nie podołać.

Panna jak ją zdobyć?
Osoba spod znaku Panny lubi osoby, które są ułożone i odpowiedzialne. Na pewno skreśli każdego, kto postępuje zupełnie bez przemyślenia, pochopnie i nerwowo. Panna zwraca też uwagę na wygląd zewnętrzny. Jeżeli chcesz więc zdobyć osobę spod znaku Panny zadbaj o to, aby zawsze wyglądać schludnie i w miarę elegancko. Panna będzie sobie też cenić osoby, które mówią wprost o swoich potrzebach i oczekiwaniach.
  • panna
  • znak zodiaku panna
  • kobieta panna
  • mężczyzna panna
  • opis panny
  • cechy panny

Opisz swój sen