ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
0
0
154
Rak 22 czerwca - 22 lipca
 
Szczegółowa charakterystyka Raka
Znak zodiaku Rak oznacza dla osób urodzonych w tym czasie, że mają one sporą wyobraźnię i świetny instynkt, który prowadzi je do celu. Rak potrafi świetnie wyczuwać myśli innych osób oraz odpowiednio na nie reagować. Osoba spod znaku Raka jest zdolna do przeżywania nawet tych bardzo głębokich uczuć. Cechy Raka wskazują na to, że może to być osoba trochę nieśmiała, bardzo podatna na zmienne nastroje. Rak może też sprawiać wrażenie osoby bardzo kapryśnej.

Charakter Raka
Jaki jest Rak? Opis znaku Raka wskazuje na to, że taka osoba może często sprawiać wrażenie nieco nieśmiałej, albo nawet bojaźliwej. Czasami osoba spod znaku Raka może zachowywać się tak jakby cały świat miał dla niej stanowić poważne zagrożenie. Rak mocno przywiązuje się do innych ludzi, ale też często do rzeczy. Osoby spod znaku Raka są też bardzo wrażliwe i to również na swoim własnym punkcie. Na wszelkie przykrości albo urazy rak reagować może sporym wycofaniem się. Rak może chętnie przywiązywać się do osób poprzez okazywaną pomoc, ponieważ bardzo boją się opuszczenia.

Mężczyzna Rak
Mężczyzna spod znaku Raka to człowiek bardzo opiekuńczy i uczuciowy. Jest to typ romantyka, który będzie swojej wybrance bezgranicznie oddany. Mężczyzna Rak to osoba bardzo rodzinna i ceniąca sobie ciepło domowego ogniska.

Kobieta Rak
Kobieta spod znaku Raka jest bardzo czuła i przede wszystkim niezwykle romantyczna. To również osoba niezwykle delikatna, która niestety łatwo pada ofiarą złudzeń. Bywa, że jest to typ kobiety-dziecka. Jest bardzo uprzejma i przyjazna wobec innych ludzi.

Rak jak go zdobyć?
Osoby spod znaku Raka szukają osób bardzo ciepłych i rodzinnych. Uczucia mają dla nich olbrzymie znaczenie, dlatego właśnie tego szukają u potencjalnego partnera. Aby zdobyć osobę spod znaku Raka warto być więc osobą uczuciową, ponadto bardzo naturalną - zarówno w kwestii zachowania, jak też w kwestii samego wyglądu. Rak z pewnością to doceni. Rak na pewno nie zainteresuje się osobą roztrzepaną i nazbyt rzucającą się w oczy poprzez swoje głośne zachowanie.
  • rak
  • znak zodiaku rak
  • kobieta rak
  • mężczyzna rak
  • charakter raka
  • charakterystyka raka

Opisz swój sen