ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
0
0
132

Ryby 19 lutego - 20 marca
 
Szczegółowa charakterystyka Ryb
Znak zodiaku Ryby mówi o osobach, które urodziły się w tym czasie, że mają doskonałą intuicję i instynkt. Cechy Ryb wskazują na to, że są to osoby zawsze gotowe do nawet bardzo dużych poświęceń. Ryby to osoby, które obdarzone zostały bardzo dużą twórczą wyobraźnią. Mogą tą wyobraźnię z powodzeniem wykorzystywać w wielu dziedzinach sztuki. Ryby niestety mają skłonności do tego, żeby stawiać się w roli ofiary, jak również skłonności do cierpiętnictwa. Ich myślenie bywa niezwykle subiektywne i potrafią bardzo często zmieniać zdanie. Ryby bywają nadwrażliwe.

Charakter Ryb
Jakie są Ryby? Opis znaku Ryb wskazuje, że są to osoby podatne na wpływy i bardzo zmienne. Czasami sprawiają wrażenie jakby nie potrafiły zupełnie walczyć o swoje. Mimo wszystko potrafią odnosić sukcesy w wielu dziedzinach, między innymi w tych, gdzie trzeba wyrażać swoje emocje. Ryby to osoby o dużej wrażliwości. Zdarza się, że rzeczywistość odbierają jako bardzo brutalną, przez co starają się od niej uciec na przykład w marzenia, albo co gorsze w nałogi.

Mężczyzna Ryby
Mężczyzna spod znaku Ryb to osoba bardzo oddana i empatyczna. Jednak bywa też skłonny do popadania w nałogi oraz iluzje. Miewa bardzo zmienne nastroje od czego bywa też uzależniony.Mężczyzna spod znaku Ryb jest bardzo inteligentny.

Kobieta Ryby
Kobieta spod znaku Ryb to typ rusałki i nimfy. Jest bardzo romantyczna, zawsze oddana i kochająca. Jest to też kobieta zdolna do poświęceń, a nawet zatracenia samej siebie w imię innych wartości. Sama czasami usuwa się w cień. Kobieta spod znaku Ryb w towarzystwie wydaje się być bardzo spokojna, w domu jednak bywa gadatliwa.

Ryby jak je zdobyć?
Osoba spod znaku Ryb miewa bardzo zmienne nastroje, tak więc aby ją zdobyć trzeba mieć sporo cierpliwości. Ryby uwielbiają romantyzm, tak więc również takich romantycznych osób poszukują do związku. Na pierwszej randce daj odczuć Rybom olbrzymie zainteresowanie ich osobą.
  • ryby
  • znak zodiaku ryby
  • charakter ryb
  • kobieta ryby
  • mężczyzna ryby
  • cechy ryby

Opisz swój sen