ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
0
0
157
Skorpion 23 października - 21 listopada
 
Szczegółowa charakterystyka Skorpiona
Znak zodiaku Skorpion mówi o osobach urodzonych w tym czasie, że bywają nieco tajemnicze. Cechy Skorpiona wskazują na to, że są to osoby bardzo wnikliwe i analizujące swoje działania. Lubią poruszać kwestie, o których inne osoby boją się mówić. Skorpiony mają bardzo dużą zdolność do regeneracji psychicznej, dlatego bardzo łatwo podnoszą się po wszelkich niepowodzeniach. Osoby spod znaku skorpiona pamiętają wszelkie urazy przez bardzo długi czas, nawet kiedy inne osoby już dawno o sprawie zapomniały.

Charakter Skorpiona
Jaki jest Skorpion? Opis znaku Skorpiona wskazuje na to, że jest to osoba, która potrafi bardzo intensywnie odczuwać wiele uczuć. Skorpiony silnie angażują się we wszystko to co robią. Co równie ważne, doskonale wiedzą czego chcą i starają się to zawsze zdobyć. Skorpiony są bardzo wytrwałe, dlatego też bardzo rzadko się poddają. Mają skłonności do popadania ze skrajności w skrajność. Bardzo nie lubią też przeciętności oraz powierzchowności. Osoby spod znaku Skorpiona charakteryzują się też bardzo dużą siłą psychiczną.

Mężczyzna Skorpion
Mężczyzna spod znaku Skorpiona to osoba bardzo charyzmatyczna, jednocześnie tajemnicza i nieprzenikniona. Skorpion posiada czasami bardzo skrajne poglądy, bezkompromisowe i co więcej, mogą one nawet niekiedy przerażać. Mężczyzna Skorpion lubi też okazywać zazdrość.

Kobieta Skorpion
Kobieta spod znaku Skorpiona może bardzo kojarzyć się z typem modliszki, to osoba bardzo tajemnicza, którą ciężko czasami rozgryźć. Kobieta spod znaku Skorpiona jest bardzo przedsiębiorcza i inteligentna, doskonale będzie sobie radzić w biznesie.

Skorpion jak go zdobyć?
Aby zdobyć osobę spod znaku Skorpiona trzeba wykazać się olbrzymią determinacją i wytrwałością. Skorpion jest osobą, której bardzo trudno zaimponować i trzeba też pamiętać, że na pewno nie zwróci uwagi na osoby, które nie wyróżniają się niczym szczególnym. Osoby spod znaku Skorpiona lubią być zdobywcami i zdarza się tak, że przez to nie zainteresują się osobą, która zanadto o nie zabiega.
  • Skorpion
  • znak zodiaku skorpion
  • kobieta skorpion
  • mężczyzna skorpion
  • opis skorpiona
  • charakterystyka skorpiona

Opisz swój sen