ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
0
0
129
 Strzelec 22 listopada - 21 grudnia
 
Szczegółowa charakterystyka Strzelca
Znak zodiaku Strzelec mówi o osobach w tym czasie urodzonych, że są zawsze zdolne do automotywacji. Cechy Strzelca wskazują na to, że jest to osoba otwarta na świat, która uwielbia robić dalekosiężne plany. Swoim entuzjazmem potrafią zarażać wszystkie osoby wokół. Posiadają bardzo oddanych przyjaciół, ponieważ sami są im oddani i wierni. Strzelce mogą jednak czasem zbyt łatwo wierzyć w swoją nieomylność, a stąd bliska droga do pozerstwa.

Charakter Strzelca
Jaki jest Strzelec? Strzelec to osoba, która wręcz kocha wolność. Nie lubi uzależnienia od innych osób, woli podejmować wszelkie decyzje zupełnie samodzielnie. Opis znaku Strzelca wskazuje też na to, że osoby te uwielbiają zdobywać nowe doświadczenia i wciąż poszerzać horyzonty. Do życia podchodzą w sposób szczery i zawsze bezpośredni. To osoby bardzo optymistyczne, dlatego inni ludzie uwielbiają ich towarzystwo. Strzelce lubią też często filozofować i mędrkować. Cenią sobie prawdę i dlatego duży plus mają u nich osoby szczere i prawdziwe w swoim postępowaniu.

Mężczyzna Strzelec
Mężczyzna spod znaku Strzelca to osoba bardzo wesoła i o ogromnym poczuciu humoru. Jest bardzo spontaniczny i wciąż tryska energią. Bardzo często reprezentuje też typ filozofa. Mężczyzna spod znaku Strzelca będzie też zawsze bronić swoich poglądów.

Kobieta Strzelec
Kobieta spod znaku Strzelca to świetna kumpelka. To bardzo często typ turystki albo sportsmenki. Jest bardzo energiczna i szczera. Bywa bezpośrednia, ponieważ nie lubi niedomówień. Ceni sobie również szczerość u innych osób.

Strzelec jak go zdobyć?
Osoba spod znaku Strzelca to tylko pozornie łatwa zdobycz. Tak naprawdę bardzo ciężko jest do Strzelca dotrzeć i wymaga to sporo pracy oraz czasu. Jeżeli więc chcesz zdobyć strzelca, musisz poświęcić mu sporo uwagi. Warto interesować się tym co na co dzień robi. Ponadto wiele Strzelców ceni sobie wolność, więc naprawdę ciężko o stały związek z nimi.
  • strzelec
  • kobieta strzelec
  • mężczyzna strzelec
  • charakter strzelca
  • cechy strzelca

Opisz swój sen