ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
0
0
117
Waga 23 września - 22 października
 
Szczegółowa charakterystyka Wagi
Znak zodiaku Waga charakteryzuje osoby urodzone w tym czasie jako bardzo wyrafinowane i eleganckie. Cechy Wagi wskazują na to, że są one obdarzone bardzo dobrym gustem. Osoby spod znaku Wagi to ludzie zawsze taktowni. Są lubiani wśród innych osób, łatwo znajdują przyjaciół. Czasami jednak Wagi mogą mieć spore problemy z podejmowaniem ważnych decyzji lub braniem za nie odpowiedzialności. Często potrafią dążyć do ugody za wszelką cenę, nawet jeżeli miałoby to być niezgodne z ich sumieniem.

Charakter Wagi
Jaka jest Waga? Osoba spod znaku Wagi bardzo ceni sobie harmonię i równowagę w życiu. Zależy jej na dobrych relacjach z innymi ludźmi, unika więc konfliktów, a jeżeli już jakieś się pojawią to stara się je szybko rozwiązać. Waga przez to, że stara się unikać nieporozumień, może czasem sprawiać wrażenie osoby, która nie potrafi zająć konkretnego stanowiska w jakiejś sprawie. Czasami nawet inne osoby mogą odbierać Wagi jako ludzi, którzy grają na dwa fronty. Osoby spod znaku Wagi często szukają przyjaźni, a kiedy już ją znajdą są tej drugiej osobie bardzo wierne i oddane.

Mężczyzna Waga
Mężczyzna spod znaku Wagi to osoba z klasą, bardzo często typ dandysa. Lubi uwodzić i to w sposób bardzo szarmancki. Wszelkie swoje decyzje podejmuje po bardzo głębokim przemyśleniu. W życiu osobistym ma spore szczęście i powodzenie wśród kobiet.

Kobieta Waga
Kobieta spod znaku Wagi to osoba bardzo towarzyska. Lubi bywać na salonach i błyszczeć wśród innych ludzi. To bardzo często koneserka sztuki i mody. Waga nie gardzi nigdy dobrami materialnymi. Lubi też wzbudzać podziw wśród innych osób.

Waga jak go zdobyć?
Aby zdobyć Wagę warto poświęcić takiej osobie sporo uwagi i zadbać o rozrywki dla niej. Zabierz więc Wagę na jakiś ciekawy koncert, czy też wydarzenie, które będzie zgodne z jej gustem. Waga to dusza towarzystwa tak więc na pewno nie spodoba jej się osoba, która jest typowym domownikiem i samotnikiem nie lubiącym rozrywek.
  • waga
  • znak zodiaku waga
  • kobieta waga
  • mężczyzna waga
  • charakterystyka wagi
  • charakter wagi
  • jak zdobyć wagę

Opisz swój sen