ostatnie odwiedziny dnia: 2017-10-23
0
0
137
Wodnik 20 stycznia - 18 lutego
 
Szczegółowa charakterystyka Wodnika
Znak zodiaku Wodnik oznacza, że osoby, które w tym czasie się urodziły bardzo cenią sobie indywidualność i wolność. Cechy Wodnika wskazują na to, że są to osoby doskonale radzące sobie samodzielnie w życiu. Potrafią oceniać wszystkie sytuacje w sposób obiektywny, a to dzięki temu, że potrafią myśleć bez zbędnych emocji. Swego rodzaju nowatorstwo i oryginalność wodników może przerodzić się czasem w zbytnia ekstrawagancję. Może to tez sprawić, że Wodnik będzie mieć problemy z przystosowaniem się do otoczenia.

Charakter Wodnika
Jaki jest Wodnik? Wodnik to osoba, która nie lubi narzuconych reguł i utartych schematów. Opis znaku Wodnika wskazuje na to, że osoby te bardzo często wybiegają myślą w przyszłość, nie tkwią w tym co dzieje się teraz. Wodnik to osoba bardzo tolerancyjna. Niewiele jest spraw, które mogą je zaskoczyć. Wodniki wśród znajomych są bardzo lubiane, a wszystko dlatego, że są to osoby niezwykle przychylne. Wobec ludzi mimo wszystko starają się zachować pewien dystans.

Mężczyzna Wodnik
Mężczyzna spod znaku Wodnika to świetny kolega i przyjaciel. Bywa nieco zwariowany i wyróżnia się wśród tłumu swoim doskonałym poczuciem humoru. W związkach często unika trwałych więzi, lubi przelotne znajomości. Nie chce dłuższych zobowiązań.

Kobieta Wodnik
Kobieta spod znaku Wodnika to osoba bardzo niezależna i ceniąca sobie swobodę w podejmowaniu ważnych dla niej decyzji. Jest to bardziej typ przyjaciółki aniżeli ukochanej. Kobieta Wodnik jest też oryginalna, lubi wyróżniać się z tłumu.

Wodnik jak go zdobyć?
Osoby spod znaku Wodnika uwielbiają nowoczesne wynalazki i technologie - mając więc wiedzę w tym zakresie z pewnością zaimponujesz Wodnikowi. Wodnik uwielbia rozmowy na konkretne tematy, natomiast unika zbędnego gadania o niczym. Na pewno nie podbijesz jego serca pogadankami o sprawach i rzeczach nic nie wartych. Musisz wykazać się mądrością i znajomością ciekawych tematów. Osoba spod znaku Wodnika chętnie wejdzie w związek, jednak do małżeństwa śpieszyć się nie będzie.
  • wodnik
  • znak zodiaku wodnik
  • opis wodnika
  • kobieta wodnik
  • mężczyzna wodnik

Opisz swój sen